enesetunne.ee > leia spetsialist > ave orgulas
Ave Orgulas

Ave Orgulas

Lastepsühholoog

Tallinn

Kaasajal puuduvad ühesed arusaamad lapse kasvatamise, arengu suunamise vajalikkuse ja võimalikkuse kohta. Arenguülesanded on kõigile lastele sarnased, nende õpetamine võib aga vajada individuaalset lähenemist. Arenguülesannete kohaselt tuleb vanemal võimaldada ja lapsel õppida erinevates olukordades toimetulekut nii, et kõik osapooled end hästi tunneksid. Kui teie lapsevanemana olete omaltpoolt selleks kõik teinud ja teil on siiski tekkinud küsimusi lapse käitumise kohta, siis andke endast julgesti teada. Teadmised väikelaste unevajadusest, söömisharjumustest, läheduvajadusest aitavad vanematel lapse vajadusi paremini mõista ning nutuga toime tulla. Planeeritud aeg tekkinud olukorra analüüsimiseks on esimene samm võimalikuks muutuseks. Mõnikord piisabki ainult vanema ja nõustaja omavahelisest vestlusest ning lapse käitumine paraneb.

Olen lõpetanud Tallinna Ülikooli  koolieelse pedagoogika ja psühholoogia erialal. Täiendavalt olen lõpetanud Professionaalse Psühholoogia Erakooli, Tallinna Psühhodraama kooli (psühhodraama rakendaja väljaõppe), Eesti Ämmaemandate Ühingu rinnapiimanõustamise kursuse.  Olen abielus, minu peres on kasvamas 3 last.Olen Bullerbis tegutsenud beebivõimlemise õpetaja ning nõustajana.

Nõustamiseks olen saadaval Nõmmel Õie tn.39 Nõmme Tervisekliinikus. Hoian valvasalt pilku peal kõikidel tegevustel, meie õpetajatel ning olen kättesaadav klientidele nii rõõmude kui murede jagamiseks. Peatse kohtumiseni!

Kui teid on abi küsima suunanud kool või lasteaed, siis paluge sealt vastuvõtule tulles kaasa ka lapse iseloomustus.

info@bullerbi.ee 53452101 bullerbi.ee