enesetunne.ee > leia spetsialist > indrek linnuste

Indrek Linnuste

Psühholoog

Tallinn, Tartu, Pärnu, Harjumaa, Tartumaa, Pärnumaa, Lääne-Virumaa, Viljandimaa, Raplamaa, Saaremaa, Järvamaa, Läänemaa

Tervist! Olen huvitatud nõustama inimesi eksistentsiaalsetes ja spirituaalsetes kriisides. Kui Sa tunned, et elu on muutunud väärtusetuks, puuduvad tähendused ja eesmärgid ning kõik tundub mõttetu bullshit, kuid Sul on veidigi  tahet nendel teemadel arutleda, et leida mingigi pidepunkt edasiminekuks, siis anna mulle märku. Samuti ootan inimesi, kes on oma tõekspidamised ja uskumused ning väärtussüsteemid kaotanud niiöelda seletamatu/müstilise kogemuse tagajärjel. Näitena võib tuua siia kõivõimalikud nägemused ja paranormaalsed nähtused, olgu nendeks tulnukatega kontaktid, kummitused või inglid ning haldjad. Mina ei mõista teid hukka, vaid katsun mõista teie lugu ja näha ning eristada haiguslikud psühhootilised ilmingud elulistest vaimsetest ärkamistest, sest igas kriisis on niiöelda võimaluste ja arengute potentsiaali. Hetkel jätkan õpinguid TÜ usuteaduskonna doktorantuuris, kus minu uurimisvaldkonnaks ongi spirituaalsed kriisid.

Olen üle kümne aasta tegelenud psüühikahäiretega inimestega. Mul on magistrikraad psühholoogias ja tervise teadustes ning olen täiendanud oma tehnikaid väga erinevate koolituste läbi.

Lisaks saan pakkuda leevendust Alpha-Stim tehnoloogia abil, mis  on kliiniliselt tõendatud elektromeditsiiniline seade valu, depressiooni, unehäirete ja ärevuse leevendamiseks. Samuti soovitan seda erinevate sõltuvushäirete puhul.

hingerahu.org/teenused/

indrek.linnuste@gmail.com 56 647 656 hingerahu.org