enesetunne.ee > leia spetsialist > kaidi peets

Kaidi Peets

Superviisor, coach, koolitaja

Kui igast inimestevahelisest kontaktist jäävad maha õnnelikumad inimesed, kui iga kontakti järel tunneme, et oleme sellest kokkupuutest kasvanud ja uut jõudu saanud, saab maailm igas hetkes paremaks ja õnnelikumaks. Püüan arendada seda hoiakut endas ning innustada oma koolitustel, coachingus ja supervisiooonis osalevaid juhte ja spetsialiste arendama seda ka endas.

Olen International Supervision and Coaching Institute’i (ISCI) asutajaliige ja 2,5-aastase superviisorite-coachide väljaõppe programmi põhiõppejõud. Koolitajana inspireerivad mind täna kõige enam sellised teemad nagu coachinguoskused juhtidele, mentorite arendamine, kaasamine ja koostöö, tagasisidestamine, keerulised vestlused, klienditeeninduse arendamine, kovisioon ja enesejuhtimine.

Professionaalse coachina olen olnud partneriks erineva tasandi juhtidele (nõukogu liikmed, tegevjuhid, personali-, turundus- ja finantsjuhid jne) sellistest valdkondadest nagu haridus, kütusemüük, IT, toidukaupade jaemüük, avalik sektor, kinnisvaraarendus, finantsteenused jne. Meeskonnacoachingu kogemus on mul nii Eesti kui rahvusvahelistest organisatsioonidest.

Minu koolitustel, coachingus ja supervisioonis osalenud klientide kogemusi ja tagasisidet saad lugeda siit.

Täiskasvanuid olen koolitanud alates 2000. aastast, mil asutasin hea partneriga koolitus- ja kirjastusettevõtte. Alates 2008. a. tegutsen mentorina EASi ärimentorprogrammis, kus jagan oma ettevõtlusalaseid kogemusi alustavate ettevõtjatega.

Õppimine on mu kirg. Olen rahvusvaheliselt sertifitseeritid superviisor, coach (2006-2009, TLÜ ja Saksamaa) ning sertifitseeritud Denison Organizational Culture Survey konsultant (Sveits). Mul on inglise keeles MA equiv, olen täiendanud end TTÜ juures ärikorralduse ja turunduse alal, Harvardi Ülikooli muudatuste juhtimise programmis ning õppinud Tartu Ülikoolis sotsioloogiat.

Minu tegemiste kohta saad lugeda lähemalt www.kaidipeets.com

kaidipeets@gmail.com 5162771 kaidipeets.com