enesetunne.ee > leia spetsialist > terje kaldur
Terje Kaldur

Terje Kaldur

Tantsu- ja liikumisterapeut

Tallinn

Terje Kaldur (eesti ja inglise keeles), kes on lõpetanud Tallinna Ülikoolis psühholoogia eriala ning õpib hetkel samas koolis kunstiteraapiate eriala magistriõppes.

Lahenduskeskne tantsu- ja liikumisteraapia on kliendi eesmärgi teenistuses toimides läbi kehateadlikkuse ja liikumise, sidudes nõnda omavahel kliendi kehalise kogemuse ning analüütilise meele. Teraapias osalemine ei eelda liikumisalast ettevalmistust ega kehalist võimekust.

Lahenduskeskne lähenemine on tulevikule orienteeritud ning keskenub inimese tugevustele ja ressurssidele käsitledes iga inimest ainulaadsena, oma elu eksperdina, kuid keda on võimalik aidata vajalike otsuste ja soovitud muutuste tegemisel.

Kliendi soovitavast tulemusest lähtuvalt püstitatakse selge ja saavutatav eesmärk, mille realiseerimiseks kujuneb seansi/seansside lõpus uus kogemus, mis sobib kliendi igapäevaeluga.

Kliendi-terapeudi suhe kujuneb ühiseks teekonnaks lahenduste suunas, kus kliendil on võimalus liikumise ja kehateadlikkuse kaudu ennast loovalt ja vabastavalt väljendada.

Tantsu- ja liikumisteraapia pakub võimalust enesearenguks, stressi ja depressiooni leevendamiseks, suhete parandamiseks, toimetuleku edendamiseks, heaolutunde tekitamiseks ning oma ressursside avastamiseks elus ettetulevate keeruliste olukordadega toimetulekuks.

Tantsu- ja liikumisteraapiasse on oodatud nii täiskasvanud kui lapsed, nii paarid kui grupid. Seansi pikkus on 1 tund.

tervisekliinik@gmail.com 37255502111