Enesetunne logo
OtsiMenüüMenüü

Eneseabiressursside valik

Enesetunne.ee veebilehel on kuvatud erinevaid võimalusi ja ressursse ise oma vaimset tervist toetada. Selline vaimse tervise eneseabi on toeks hea vaimse tervise hoidmisel, aga võib ka abiks olla vaimse tervise häiretest paranemisel. Veebilehel on välja toodud laiemalt levinud tõenduspõhised võimalused oma vaimse tervise toetamiseks.

Kuidas on valitud enesetunne.ee lehel kuvatavad eneseabivõimalused?

  • Iga häireseisundi puhul on välja toodud üldised eneseabitehnikad, mille positiivne mõju on antud seisundiga toimetulekuks leidnud teaduskirjanduses laialdast kinnitust.
  • Pakutavad eneseabiressursid toetuvad teaduspõhiselt kinnitust leidnud ja kliinilises praktikas tõhusaks osutunud eneseabitehnikatele ja on enne postitamist kontrollitud platvormi haldaja poolt.
  • Eneseabiressursside hulka on lisatud võimestavaid kogemuslugusid, mis kirjeldavad vaimse tervise häiretest taastumise teekonda.

Enesetunne.ee lehel toodud info ja eneseabiressursid on mõeldud ainult asjakohase toetava teabe pakkumiseks. Seda tuleks käsitleda lisavõimaluse või täiendusena nõuannetele, mida annavad kvalifitseeritud meditsiinitöötajad. See, missugused eneseabimeetodid võiksid olla sobivaimad just sinu jaoks, eeldab nende katsetamist, ning kui saad vaimse tervise alast ravi, siis saab otsustamisel aidata sind vaimse tervise spetsialist.

Print Friendly, PDF & Email
crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram