Lastevanematele

Enesetunne.ee lehel on vaimse tervise alane info mõeldud eelkõige noortele ja täiskasvanutele. Laste ja vanemlusega seotud teemadel soovitame abi otsida tarkvanem.ee või lasteabi.ee veebilehtedelt.

Tarkvanem.ee on infokeskkond igas vanuses laste vanematele. Tervise Arengu Instituudi hallatav veebileht pakub teadmisi, nõuandeid ja mitmekülgset infot laste kasvatamise, abisaamise, koolituste ja paljude muude võimaluste kohta, edendades mõtteviisi, et vanemlikke oskusi saab õppida ning nõu ja abi otsimine on igati normaalne. Sealhulgas on tarkvanem.ee lehel ka eraldi vaimse tervise alane info lapse vanuse kaupa esimesest kaheksateistkümnenda eluaastani.

Lasteabi.ee on lastele ja täiskasvanutele nõu andmise, kuulamise ning abistamise teenus. Nii lapsed kui ka täiskasvanud võivad sattuda olukordadesse, kus isiklikust kogemusest lahenduse leidmiseks ei piisa. Lasteabi aitab telefoni- ja veebivestluse kaudu ning juhendab, kuidas mure lahendamisega edasi minna.

Tarkvanem.ee

Tarkvanem.ee koondab infot, nõuandeid ja nippe igas vanuses laste vanematele. Kui sind vaevab mõni küsimus, millele sa pole vastust leidnud, siis on eksperdid valmis aitama.

Lasteabi.ee

Vastamine: ööpäevaringselt

Lasteabi on lastele ja täiskasvanutele nõu andmise, kuulamise ja abistamise teenus. Nii lapsed kui ka täiskasvanud võivad sattuda olukordadesse, kus isiklikust kogemusest lahenduse leidmiseks ei piisa. Lasteabi aitab telefoni- ja veebivestluse kaudu ning juhendab, kuidas mure lahendamisega edasi minna.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot Sain aru