Enesetunne logo
OtsiMenüüMenüü

enesetunne.ee

Enesetunne.ee sihiks on olla platvorm, mis suunab abivajajad tõenduspõhiste vaimse tervise ja heaolu abivõimaluste poole, et seeläbi ennetada vaimse tervise probleemide süvenemist. Materjalide koostamisse on panustanud mitmed vaimse tervise spetsialistid. Väga suure töö on teinud Kristi Akkermann, kes on autoriks häirete ja sõltuvuste tekstidele.

Veebilehe eesmärk on olla inimesele esimene samm vaimse tervise abi leidmisel kas endale või oma lähedasele. Enesetunne.ee veebilehel on võimalus hinnata oma vaimse tervise seisundit enesetunde testi abil, saada juhiseid eneseabiks ning leida infot erinevate psühholoogiliste ravivõimaluste kohta. Soovitustes toetub enesetunne.ee praegu teadaolevale parimale tõenduspõhisele teadmisele ning kuvab eneseabiks sobivaid ressursse, mis nende teadmistega ühtivad. 

Enesetunne.ee veebilehte haldab Eesti Vaimse Tervise ja Heaolu Koalitsioon (VATEK) ning platvormi arendust ja ülalpidamist toetab Sotsiaalministeerium.

 

Print Friendly, PDF & Email
crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram